birdie karta

Jamka č.15

Jamka 15, PAR 4, HCP 18

Jedna z nejtěžších jamek na hřišti. Vyžaduje velice přesně umístěný drive. Číhá tu mnoho nebezpečí - vlevo vodní překážka a bunker, vpravo podélná vodní překážka. Mezi stromy je průstřel zhruba dvacet metrů. Lepší hráči vezmou driver a umístí míč za potok mírně vpravo od bunkeru. Pro slabší hráče také není jiná cesta než dřevo, protože železem nedostřelí na výhled a mohli by skončit v příčné vodní překážce. Rozhodně se i vy pokuste o co nejdelší ránu například pětkou dřevem. Dostat se na výhled je na této jamce priorita.
Hrát do trojúhelníku mezi vodu nedoporučuju, není tam dostatek prostoru, aby to bylo zcela bezpečné.

Druhá rána jde do mírného kopce, jamka se zdá vizuálně kratší, ale je nutné počítat s převýšením. Z doglegu zbývá do greenu zhruba stopadesátimetrová rána do kopce. Je to těžká rána. Na kratší hráče navíc ještě čeká třicet metrů před greenem bunker. Rozhodně miřte vpravo, protože přístup na green je z této strany jednodušší.

Green je dvoustupňový, zadní polovina je vyvýšená.
angle_down_icon_green.svg
angle_down_icon_green.svg

Přijeďte pokořit tuto jamku
přímo na Myštěveské hřiště!

Poznejte naše 18 jamkové golfové hřiště, kde se setkávají neodolatelné přírodní scenérie a krásné golfové zážitky. Připojte se k našemu kruhu nadšených golfistů a zažijte hru, i místní přátelskou atmosféru, která vás nadchne a inspiruje.
Image