Objevte kouzlo Myštěvse a jejího okolí!

V okolí našeho golfového resortu se nachází řada zajímavých míst, které stojí za návštěvu. Mezi nejvýznamnější patří město Chlumec nad Cidlinou s bohatou historií a množstvím kulturních památek, jako je například barokní zámek s anglickým parkem.
qpgcm_logo_2023_2.svg
Myštěves - Hrady a zámky

Hrady a zámky

V nedalekých Hořicích naleznete jeden z nejkrásnějších zámků v České republice - zámek Hořice. V blízkosti také naleznete Hrádek u Nechanic, romantický zámek uprostřed lesů a luk s nádherným výhledem na okolí. A pokud máte zájem o další historické perly, nezapomeňte navštívit barokní hospital Kuks s jedinečnou sochařskou výzdobou od Matyáše Brauna a hrad Pecka, kde můžete prozkoumat historické interiéry a užít si panoramatický výhled na Krkonoše.

Turistické stezky a cyklotrasy

Milovníci přírody jistě ocení turistické trasy, které vedou přímo okolo našeho areálu. Kromě toho je v okolí mnoho cyklotras, které vedou krásnou přírodou a nabízejí různé obtížnosti pro všechny typy cyklistů. Pro ty, kteří preferují jezdecké sporty, jsou k dispozici možnosti vyjížděk na koních v nedalekých stájích.

Myštěves - Cyklostezky
Myštěves - Jízda na koni

Jízda na koni

V těsné blízkosti golfového hřiště v Myštěvsi naleznete jezdecký klub Šmaspol, ideální místo pro všechny milovníky koní. Klub nabízí vyjížďky do přírody pro dospělé i děti, výcvik jezdců v kryté jízdárně a přípravu mládeže na zkoušky základního výcviku jezdce. Kromě toho zde můžete využít ustájení koní s pastevním výběhem, odchov hříbat, Hubertovu jízdu a mnoho dalších služeb. Klub je přístupný i pro tělesně postižené a nabízí členství s možností využití sportovních licencí. Pro více informací kontaktujte pana Šmatolána na tel. +420 777 633 304.

ZOO Dvůr Králové nad Labem

Navštivte Safari Park Dvůr Králové během svého pobytu v Myštěvsi! Tento renomovaný safari park, jen kousek od našeho golfového hřiště, je pravou africkou oázou v srdci České republiky. Specializuje se na africkou faunu a je považován za významnou genetickou banku afrických zvířat mimo jejich původní domovinu. Zde můžete obdivovat ohrožené druhy, jako jsou nosorožci černí a bílí severní. Safari Park Dvůr Králové je skvělým výletním cílem pro celou rodinu, a to nejen v létě.

Myštěves - Zoo Dvůr Králové

Odkryjte golfový poklad
na Myštěveském hřišti!

Poznejte naše 18 jamkové golfové hřiště, kde se setkávají neodolatelné přírodní scenérie a krásné golfové zážitky. Připojte se k našemu kruhu nadšených golfistů a zažijte hru, i místní přátelskou atmosféru, která vás nadchne a inspiruje.
Image